Halowa Liga Piłki Nożnej

Regulamin ligi 2017-18

Aneks do regulaminu:

  1.  Zespół musi rozpocząć zawody z minimalną ilością graczy w liczbie 4. Jeżeli liczba zawodników jest mniejsza niż 4 (3+1) zespołowi przeciwnemu przyznajemy walkower 3-0.
  2. W połowie sezonu rozgrywkowego zespoły mogą dokonać wymiany 3 zawodników. Zmiany proszę zgłosić sędziemu zawodów podczas 5 kolejki spotkań.

Protokoły – kolejka nr 5 (będą – nie trzeba drukować)

 

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PUNKTY BRAMKI + BRAMKI – RÓŻNICA BRAMEK
1.         Huragan Witunia 5 12 42 27 +15
2.         Gwiazda Sypniewo 5 9 26 28 -2
3.         Wolni Strzelcy Sępólno           5 9 54 31 +23
4.         Darchem Witunia 5 9 41 25 +16
5.         Zabartowo/Pęperzyn 5 3 30 59 -29
6.         Time Lubcza 5 3 19 42 -23

 

 

 

Kolejka 1 (9.12.2017)  
godz. 17.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Zabartowo/Pęperzyn 24 – 7
godz. 18.oo Gwiazda Sypniewo – Time Lubcza                          5 – 3
godz. 19.oo Huragan Witunia – Darchem Witunia                   8 – 5
   
Kolejka 2 (16.12.2017)  
godz. 17.oo Zabartowo/Pęperzyn – Darchem Witunia            4 – 16
godz. 18.oo Huragan Witunia – Time Lubcza 9 – 3
godz. 19.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Gwiazda Sypniewo 7 – 12
   
Kolejka 3 (30.12. 2017)  
godz. 17.oo Darchem Witunia– Time Lubcza                             8 – 4 (1-3)
godz. 18.oo Huragan Witunia – Wolni Strzelcy Sępólno          2 – 12 (5-1)
godz. 19.oo Gwiazda Sypniewo -Zabartowo/Pęperzyn              3 – 0 (wo)
   
Kolejka 4 (6.01.2018)  
godz. 17.oo Gwiazda Sypniewo – Huragan Witunia                   4 – 10 (2-4)
godz. 18.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Darchem Witunia 7 – 4 (3-0)
godz. 19.oo Zabartowo/Pęperzyn – Time Lubcza                      16 – 3 (9-0)
   
Kolejka 5 (13.01.2018)  
godz. 17.oo Huragan Witunia – Zabartowo/Pęperzyn  13 – 3 (7-0)
godz. 18.oo Darchem Witunia – Gwiazda Sypniewo  8 – 2 (3-1)
godz. 19.oo Time Lubcza – Wolni Strzelcy Sępólno  6 – 4 (3-3)
   
Kolejka 6 (20.01.2018)  
godz. 17.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Zabartowo/Pęperzyn  
godz. 18.oo Gwiazda Sypniewo – Time Lubcza  
godz. 19.oo Huragan Witunia – Darchem Witunia  
   
Kolejka 7 (27.01. 2018)  
godz. 17.oo Zabartowo/Pęperzyn – Darchem Witunia  
godz. 18.oo Huragan Witunia – Time Lubcza  
godz. 19.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Gwiazda Sypniewo  
   
Kolejka 8 (3.02.2018)  
godz. 17.oo Darchem Witunia– Time Lubcza  
godz. 18.oo Huragan Witunia – Wolni Strzelcy Sępólno  
godz. 19.oo Gwiazda Sypniewo -Zabartowo/Pęperzyn  
   
Kolejka 9 (10.02.2018)  
godz. 17.oo Gwiazda Sypniewo – Huragan Witunia  
godz. 18.oo Wolni Strzelcy Sępólno – Darchem Witunia  
godz. 19.oo Zabartowo/Pęperzyn – Time Lubcza  
   
Kolejka 10 (17.02.2018)

(godziny ostatniej kolejki mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji w tabeli)

 
godz. 17.oo Huragan Witunia – Zabartowo/Pęperzyn  
godz. 18.oo Darchem Witunia – Gwiazda Sypniewo  
godz. 19.oo Time Lubcza – Wolni Strzelcy Sępólno  

 

Składy zespołów:

Huragan Witunia

  1. Mudyna Damian – (5 Mecze – 16 bramek)
  2. Wilczyński Andrzej (5 Mecze – 2 bramek)
  3. Mudyna Łukasz (3 Mecz – 3 bramek)
  4. Hrycajewski Kamil (5 Mecze – 7 bramek)
  5. Gierszewski Krystian (5 Mecze – 7 bramek)
  6. Janke Patryk (5 Mecze – 0 bramek), żółte kartki – 1
  7. Mizdalski Mateusz (0 Mecz – 0 bramek)
  8. Myślicki Marcin (4 Mecz – 3 bramek)
  9. Kallas Krystian (4 Mecze – 1 bramek)
  10. Przybylski Mateusz (3 Mecze – 3 bramek)

TIME Lubcza

  1. Fifielski Tomasz (3 Mecze – 1 bramek)
  2. Dropinski Karol (3 Mecze – 3 bramek)
  3. Kreczmański Krzysztof (5 Mecze – 0 bramek)
  4. Twardowski Andrzej (2 Mecz – 1 bramek)
  5. Kabattek Paweł (1 Mecz – 1 bramek) – Piątek Krzysztof (0 Mecz – 0 bramek)
  6. Zieliński Łukasz (1 Mecz – 0 bramek)  Rataj Robert (0 Mecz – 0 bramek)
  7. Domagała Robert (2 Mecze – 0 bramek)
  8. Trzósło Rafał (1 Mecz – 2 bramek)
  9. Baran Paweł (4 Mecze – 3 bramek)
  10. Ruta Krzysztof (3 Mecze – 2 bramek)
  11. Kukawski Filip (2 Mecze – 1 bramek)
  12. Antczak Tomasz (0 Mecz – 0 bramek)

Gwiazda Sypniewo

  1. Siekierka Dariusz (5 Mecze – 1 bramek)
  2. Nowak Maciej (4 Mecze – 10 bramek), żółte kartki – 1
  3. Poznań Marcin (4 Mecze – 4 bramek)
  4. Brząkała Łukasz (1 Mecz – 0 bramek)
  5. Koniec Patryk (2 Mecz – 0 bramek)
  6. Pyszka Krystian (3 Mecz – 1 bramek)
  7. Oelberg Łukasz (3 Mecz – 2 bramek)
  8. Wiese Łukasz (5 Mecze – 5 bramek)
  9. Guzy Tomasz (1 Mecz – 0 bramek) – Skurski Miłosz (0 Mecz – 0 bramek) 
  10. Brzeziński Bartosz (1 Mecz – 0 bramek)
  11. Wilczek Emilian (0 Mecz – 0 bramek) – Kunek Filip (0 Mecz – 0 bramek) 

DARCHEM WIĘCBORK 

  1. Kamil Draber (3 Mecz – 1 bramek)
  2. Krystian Draber (3 Mecz – 7 bramek)
  3. Sebastian Brączyk (4 Mecz – 1 bramek)
  4. Michał Nowak (4 Mecze – 2 bramek)
  5. Filip Fertykowski (4 Mecze – 7 bramek)
  6. Wojciech Łański (4 Mecze – 0 bramek)
  7. Robert Rodak (4 Mecze – 6 bramek) żółte kartki – 1
  8. Robert Plutka  (4 Mecze – 7 bramek)
  9. Kamil Adamski (3 Mecz – 2 bramek) żółte kartki – 2
  10. Kamil Gwóźdź (0 Mecz – 0 bramek)
  11. Kosmela Łukasz (3 Mecz – 0 bramek)
Wolni strzelcy Sępólno
  1. Mateusz Pankau (5 Mecze – 3 bramek)
  2. Kamil Mosek (5 Mecze – 9 bramek), żółte kartki – 1
  3. Mariusz Mosek (4 Mecze – 6 bramek)
  4. Maciej Kaczmarek (3 Mecz – 11 bramek)
  5. Damian Rogowski (2 Mecz – 2 bramek)
  6. Łukasz Cieślik (1 Mecz – 1 bramek)
  7. Patryk Lewandowski (4 Mecze – 4 bramek)
  8. Wojtek Rygielski (4 Mecze – 13 bramek)
  9. Paweł Siekierka (4 Mecze – 5 bramek) żółte kartki – 1
  10. Kuba Włoch (2 Mecze – 0 bramek) żółte kartki – 1
  11. Tomasz Kaczmarek (1 Mecz – 0 bramek)
Fireman
  1. Łabuszewski Adrian (4 Mecze – 7 bramek)
  2. Nowicki Michał (2 Mecz – 5 bramek)
  3. Radkowski Jarosław (3 Mecze – 3 bramek)
  4. Kornowski Adrian (0 Mecz – 0 bramek)
  5. Błażejewski Adrian (1 Mecz – 0 bramek)
  6. Bethke Łukasz (0 Mecz – 0 bramek)
  7. Weber Daniel (4 Mecze – 0 bramek)
  8. Kobylski Patryk (3 Mecze – 7 bramek)
  9. Jabłoński Paweł (4 Mecze – 6 bramek) żółte kartki – 1
  10. Iwan Miłosz (1 Mecz – 0 bramek)
  11. Poraziński Karol (2 Mecz – 2 bramek)
  12.  Kosmowski Radosław (0 Mecz – 0 bramek)