III Ogólnopolski Bieg Żurawia – Sypniewo 2017

Wrzesień 10, 2017

 

Na terenie szkoły rolniczej w Sypniewie już po raz trzeci odbył się Ogólnopolski Bieg Żurawia.

 Do rywalizacji przystąpiło 17 zawodników i 1 zawodniczka. Trasa biegła drogami polnymi i leśnymi, a padający deszcz tylko wzmagał zacięcie i rywalizację, która toczyła się do ostatnich metrów przed metą.

 

Bieg był współfinansowany przez Gminę Więcbork, Bank Spółdzielczy w Więcborku, Krajeński Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych przy ZSCKR w Sypniewie.

Oto wyniki:

KOBIETY

I miejsce – p. Ewa Czapiewska-Siekierka, czas 00:55:07

i…, niestety więcej kobiet nie było

MĘŻCZYŹNI

1. Filipiak Jakub – Osiek n. Notecią – numer startowy: 20 ; 00:36:57:137
2. Teusz Bartek – Zakrzewo – numer startowy: 23 ; 00:37:50:844
3. Starszak Marcin – Osiek n. Notecią – numer startowy: 6 ; 00:38:48:593
4. Senger Michał – Gąsawa – numer startowy: 5 ; 00:39:35:843
5. Winowiecki Przemysław – Siedlisko – numer startowy: 24 ; 00:40:58:201
6. Heyser Tomasz – Złotów – numer startowy: 18 ; 00:41:53:655
7. Mrozik Daniel – Górzna – numer startowy: 19 ; 00:42:22:531
8. Trzósło Adrian – Więcbork – numer startowy: 12 ; 00:43:17:439
9. Działoszyński Grzegorz – Kraczki – numer startowy: 14 ; 00:45:33:058
10. Przybysz Marcin – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 22 ; 00:45:35:797
11. Pikulik Jarosław – Trzeboń – numer startowy: 4 ; 00:45:56:575
12. Rudnik Jerzy – Chojnice – numer startowy: 11 ; 00:48:18:655
13. Radaszewski Krzysztof – Pęperzyn – numer startowy: 2 ; 00:50:56:262
14. Pikulik Jerzy – Więcbork – numer startowy: 21 ; 00:53:34:089
15. Matuszak Andrzej – Wielowicz – numer startowy: 7 ; 00:54:49:342
16. Mierzwa Damian – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 8 ; 00:55:06:625
17. Groskop Grzegorz – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 9 ; 00:55:08:483

 

Biegały również dzieci:

Kategoria: 2014  młodsze

I miejsce – Jan Zapalski
II miejsce – Ewa Kienast
III miejsce – Kacper Lica

 

Kategoria: 2012-2013

I miejsce – Marcel Błociński
II miejsce – Dorota Fojucik
III miejsce – Maria Frankowska

 

Kategoria: 2009-2011 dziewczęta

I miejsce – Karolina Rybak
II miejsce – Maja Lica
III miejsce – Aleksandra Kądziela

 

Kategoria: 2009-2011 chłopcy

I miejsce – Oskar Tuzimek
II miejsce – Igor Mrozik
III miejsce – Igor Sas

 

Kategoria: 2005-2008 dziewczęta

I miejsce – Vanessa Meyer
II miejsce – Sara Borkowska
III miejsce – Agata Trzósło

 

Kategoria: 2005-2008 chłopcy

I miejsce – Seweryn Grunwald
II miejsce – Przemysław Kienast
III miejsce – Mateusz Has

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Gratulujemy ukończenia trudnej trasy, a zwycięzcom życzymy pobicia rekordu trasy już w przyszłym roku.