II Ogólnopolski Bieg Żurawia

Wrzesień 11, 2016

dscf1588

11 września 2016 roku, podczas obchodów Dnia Żurawia, odbył się II Ogólnopolski Bieg Żurawia.

Do zawodów przystąpiło 8 zawodników i 6 zawodniczek. 
Wyniki:

Kobiety:
1 miejsce: Grzonka Kamila – Bytowia – numer startowy: 15 ; Nr:15 ; 00:43:39:720
2 miejsce: Górna-Martin Karolina – Więcbork – numer startowy: 3 ; Nr:3 ; 00:53:07:586
3 miejsce: Czapiewska-Siekierka Ewa – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 8 ; Nr:8 ; 00:57:51:342
4 miejsce: Helt Anna – Sypniewo – numer startowy: 12 ; Nr:12 ; 01:11:35:427
5 miejsce: Gwóźdź Katarzyna – Więcbork – numer startowy: 9 ; Nr:9 ; 00:58:04:062
6 miejsce: Tomaszewska Agnieszka – Łabiszyn – numer startowy: 6 ; Nr:6 ; 00:58:50:074

Mężczyźni:
1 miejsce: Winowiecki Przemysław – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 11 ; Nr:11 ; 00:40:33:644
2 miejsce: Dziadczyk Krzysztof – Chojnice – numer startowy: 2 ; Nr:2 ; 00:43:01:790
3 miejsce: Żerdziński Jan – Górowatki – numer startowy: 16 ; Nr:16 ; 00:45:24:741
4 miejsce: Mejgier Paweł – Sypniewo – numer startowy: 14 ; Nr:14 ; 00:45:47:451
5 miejsce: Pikulik Jerzy – Więcbork – numer startowy: 13 ; Nr:13 ; 00:51:55:289
6 miejsce: Gumiński Bartosz – Wielki Mędromierz – numer startowy: 7 ; Nr:7 ; 00:53:04:731
7 miejsce: Scheffler Sławomir – Sępólno Krajeńskie – numer startowy: 4 ; Nr:4 ; 00:53:17:515
8 miejsce: Gwóźdź Kamil – Więcbork – numer startowy: 10 ; Nr:10 ; 00:58:05:258

Przed biegiem głównym odbyły się przedbiegi dla dzieci.
Oto wyniki:

Kategoria: dzieci do lat 3 – bieg 30 m 
1 miejsce: Zuzanna Kienast
2 miejsce: Szymon Liebner
3 miejsce: Róża Klein

Kategoria: dzieci do lat 5 – bieg 60 m 
1 miejsce: Marta Szefler

2 miejsce: Aleksander Kotarski
3 miejsce: Krzysztof Czaplewski

Kategoria: dzieci do lat 8 – bieg 250 m – dziewczęta
1 miejsce: Karolina Rybak

2 miejsce: Oliwia Szefler
3 miejsce: Magdalena Jarząb

Kategoria: dzieci do lat 8 – bieg 250 m – chłopcy
1 miejsce: Przemysław Kienast

2 miejsce: Kacper Wiśniewski
3 miejsce: Marcel Kumm

Kategoria: dzieci do lat 12 – bieg 500 m – dziewczęta
1 miejsce: Vanessa Meyer

2 miejsce: Sara Borkowska
3 miejsce: Zuzanna Tuzinek

Kategoria: dzieci do lat 12 – bieg 500 m – chłopcy
1 miejsce: Krzysztof Kowalski

2 miejsce: Artur Grunwald
3 miejsce: Karol Gostomczyk

Kategoria: dzieci do lat 16 – bieg 1000 m – dziewczęta
1 miejsce: Jagoda Jasińska

2 miejsce: Julia Grzeca

Kategoria: dzieci do lat 16 – bieg 1000 m – chłopcy
1 miejsce: Hubert Sudziński